Hakkında

Hakkında


OSEG, Uluslararası Otomotiv Sektörünün Geleceği Konferansı Konya Sanayi Odası ve Konya Otomotiv Yan Sanayi İş Kümesi tarafından 2010 yılından bu yana organize edilmektedir.

OSEG Konferansları otomotiv sektöründe yeni trendlerin takip edildiği, firmalar ve kurumlar için gelecek projeksiyonlarının çizildiği, sektörde network oluşturan bir organizasyondur.

Otomotiv sektöründe yaşanan küresel gelişmeleri değerlendirmek için iki yılda bir gerçekleştirilen sektörün lider organizasyonu OSEG konferansı bu yıl da “Otomotivde Yenilikçi Teknolojiler” teması ile sektörün tüm aktörlerini bir araya getirecektir.

Önceki OSEG’ ler; Ar-Ge ve İnovasyon, Elektrikli Otomobiller, Yerli Motor, Yerli Otomobil temalarında gerçekleştirilmiştir.

OSEG 2018;

28-29 Mart tarihlerinde "Otomotivde Yenilikçi Teknolojiler" teması altında "Türk Otomotiv Sanayinde Üretim, Tasarım, Marka", "Yeni Nesil Otomotiv Teknolojileri", "Küresel Otomotiv Sektörü" ve "Geleceğin İş Modelleri" oturumları ile gerçekleşecektir.

OSEG, konferansın son gününde tedarikçiler, ana sanayiciler ve aftermarket dağıtıcılar arasında ikili iş görüşmeleri organize edilecektir.